Power Plate

Co je to POWER PLATE?

Power Plate nabízí novou metodu péče o fyzické zdraví uživatelů v každém věku s rozdílnou úrovní fyzické zdatnosti a s různým životním stylem. Je to cvičící stroj, který využívá zdokonalenou formu vibrací. Power Plate je v současnosti nejnovější užívanou cvičební technikou. Power Plate uspokojí potřeby nejen profesionálních sportovců a milovníků fitness, ale i individuálních uživatelů.
Power Plate umožňuje posilování s nízkým rizikem zranění úponů a zároveň menším rizikem svalových zranění, přičemž v mnoha případech navíc velmi snižuje čas potřebný k dosažení vytyčených cílů. Výzkumy dokazují, že cvičení na vibračním stroji Power Plate  pomáhá redukovat celulitidu. Může urychlit a zvýšit remodelaci kolagenního vlákna, zlepšuje prokrvení, pomáhá lidem zbavit se přebytečného tuku a tvaruje hýždě, stehna a lýtka.

 

Přístroj Power Plate Vám nabízí:

1) zkrácenou dobu tréninku se stejnými výsledky /cca 30 minut/

2) vyrýsování svalstva

3) redukci hmotnosti

4) zvýšení svalové síly, výbušnosti a odrazových schopností

5) pomoc s redukcí celulitidy

6) zlepšení flexibility a rozsahu pohyblivosti

7) zlepšení rovnováhy a koordinace

8) zvýšení hustoty kostní tkáně

9) zotavení a regenerace

10) zlepšení nervosvalových funkcí

 

Cvičení trvá pouze 30 minut, ale je dostačující. Lekce jsou vedené pod dohledem trenéra, který Vám sestaví individuální cvičební plán, který se mění podle potřeb klienta. Na lekci je klient sám, takže trenér se Vám může naplno věnovat.